Reservierung online

29 Wrz 2023
30 Wrz 2023
schon aus 111 ZŁ/ Übernachtung
Verfügbarkeit prüfen

Sale bankietowe Bydgoszcz

Szukasz miejsca na konferencję? Chcesz zorganizować szkolenie? Może potrzebujesz komfortowego miejsca na bankiet lub spotkanie biznesowe? Położony w centrum miasta Park Hotel oferuje nowoczesne i bogato wyposażone sale konferencyjne w Bydgoszczy, sale bankietowe Bydgoszcz oraz sale szkoleniowe Bydgoszcz. Do naszego hotelu możesz zaprosić gości z całego świata – nasz personel zadba o komfort organizatora oraz uczestników, którzy na pewno zapamiętają sale konferencyjne Bydgoszcz. Jesteśmy przekonani, że organizując szkolenie czy bankiet również staniemy na wysokości zadania i nie zawiedziemy oczekiwań. W celu poznania całości naszej oferty oraz uzgodnienia szczegółów organizacji skontaktuj się z nami telefonicznie bądź za pomocą poczty elektronicznej podając w tytule poczty konferencje Bydgoszcz. Zapraszamy też do obejrzenia galerii zdjęć w której przedstawiamy nasze nowoczesne sale konferencyjne w Bydgoszczy. Zapraszamy do współpracy.

 

Koordynator szkoleń pomoże w doborze odpowiedniej sali oraz jej wyposażeniu. Zorganizuje również przerwy kawowe dla uczestników oraz smaczny lunch w naszej hotelowej restauracji.

Kontakt:

Koordynator szkoleń
Krystian Szymański
tel. +48 785-441-881
e-mail: krystian@parkhotel.bydgoszcz.pl

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen